Deelnemers geselecteerd voor IDFAcademy Summer School 2017

    Zestien projecten zijn geselecteerd voor de IDFAcademy Summer School 2017. Tijdens de Summer School, die van 3 t/m 8 juli plaatsvindt in Amsterdam, krijgen aanstormende documentaire-talenten van over de hele wereld de kans om hun projecten te ontwikkelen onder begeleiding van gerenommeerde filmprofessionals.

    Drie eerdere films van deelnemers aan de IDFAcademy Summer School zijn nu online te bekijken. Bekijk de films via deze set.

    Selectie

    Zes projecten werden geselecteerd voor ontwikkeling van hun rough cut in het traject Editing Consultancy, en tien teams werken in het traject Script Development aan de scenarios voor hun films. Volledige informatie over de geselecteerde projecten, inclusief een korte synopsis, is beschikbaar in het Engels.

    * geeft aan dat projecten eerder werden ondersteund door het IDFA Bertha Fund.

    ​Editing Consultancy

    5 Houses * 
    Brazil/Germany, participants: Bruno Gularte Barreto (director), Vicente Moreno (editor)  

    Dream Away 
    Egypt/Germany, participants: Marouan Omara (director), Johanna Domke (director), Louly Seif (editor) 

    The Forbidden Strings *
    Iran/Afghanistan, participants: Hasan Noori (director), Afsaneh Salari (producer)

    The Sound of Masks *
    South Africa/Mozambique, participants: Sara de Gouveia (director), Khalid Shamis (editor)

    Home Games *
    Ukraine/France, participants: Alisa Kovalenko (director), Olha Zhurba (editor), Stephane Siohan (producer) 

    Tiny Souls *
    Jordan/Lebanon, participants: Dina Naser (director), Najwa Khechemi (editor) 

    Script Development

    Balloon Wars
    Denmark, participant: Sissel Morell Dargis (director) 

    Behind the Blood 
    Honduras/The Netherlands/United Kingdom, participants: Loretta van der Horst (director), Fernando Barrientos (cinematography) 

    The Emma Show 
    Croatia/Hungary/Romania/United States, participants: Gábor Hörcher (director), Inez Mátis (producer)

    Hide and Seek 
    Italy/United Kingdom, participants: Victoria Fiore (director), Aleksandra Bilic (producer) 

    The Hydra 
    Ukraine/United States, participants: Ram Devineni (director), Artem Ryzhykov (cinematography) 

    Kiruna 2.0 
    Greece/Czech Republic, participants: Greta Stocklassa (director), Agáta Hrnčířová (producer)

    People's Hospital *
    China, participant: Siyi Chen (director)  

    Crime Pays 
    Norway, participants: Benjamin Ree (director), Kristoffer Kumar (producer)  

    Writing with Fire *
    India, participants: Rintu Thomas (director), Sushmit Ghosh (director)  

    Yours Sincerely, Social System 
    Slovakia, participants: Martin Tokar (director), Jakub Medvecký (screenwriter)

    Ed Lachman is tutor tijdens IDFAcademy Summer School

    • Industry
    • 31 mei 2017
    • De redactie