Programma

    Bekijk hier het hele programma van IDFA 2022 per dag, locatie en tijd. Klik hier om het programma alfabetisch te zien.
    Filters:
    zondag 20 november
    Vanaf 09:00
    Locatie
    Resultaten(88)

    Toon alléén beschikbare voorstellingen:

    Locatie
    08:00 (09:00 AMS)
    08:30 (09:30 AMS)
    09:00 (10:00 AMS)
    09:30 (10:30 AMS)
    10:00 (11:00 AMS)
    10:30 (11:30 AMS)
    11:00 (12:00 AMS)
    11:30 (12:30 AMS)
    12:00 (13:00 AMS)
    12:30 (13:30 AMS)
    13:00 (14:00 AMS)
    13:30 (14:30 AMS)
    14:00 (15:00 AMS)
    14:30 (15:30 AMS)
    15:00 (16:00 AMS)
    15:30 (16:30 AMS)
    16:00 (17:00 AMS)
    16:30 (17:30 AMS)
    17:00 (18:00 AMS)
    17:30 (18:30 AMS)
    18:00 (19:00 AMS)
    18:30 (19:30 AMS)
    19:00 (20:00 AMS)
    19:30 (20:30 AMS)
    20:00 (21:00 AMS)
    20:30 (21:30 AMS)
    21:00 (22:00 AMS)
    Tuschinski 1

    Vriendenvoorstelling

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)

    Paradise (Award Winner)

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:00 (10:00 AMS)

    White Balls on Walls

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:15 (13:15 AMS)
    Tuschinski 2

    Personality Crisis: One Night Only

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:30 (10:30 AMS)

    How Dare You Have Such a Rubbish Wish

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:45 (13:45 AMS)

    Dorpie

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:15 (16:15 AMS)
    Tuschinski 3

    Guapo’y

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    13:15 (14:15 AMS)

    Waters of Pastaza

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:30 (16:30 AMS)

    Heroic Bodies

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    10:00 (11:00 AMS)
    Tuschinski 4

    Journey Through Our World (Award Winner)

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    11:30 (12:30 AMS)

    All the Beauty and the Bloodshed

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)

    The Soiled Doves of Tijuana

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:00 (10:00 AMS)
    Tuschinski 5

    Port Desire

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:45 (10:45 AMS)

    Portrait of My Father

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:15 (13:15 AMS)

    The Golden Thread

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:15 (16:15 AMS)
    Tuschinski 6

    Wild Wounded Animals & How Do You Measure a Year?

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:30 (13:30 AMS)

    Trained to See – Three Women and the War

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:15 (10:15 AMS)

    Gumbo Coalition

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:45 (15:45 AMS)
    Munt 9

    Fatima

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:45 (10:45 AMS)

    Notes on Displacement

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:45 (13:45 AMS)

    Loving Martha

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:30 (16:30 AMS)
    Munt 10

    Hunger

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:15 (10:15 AMS)

    Uncanny Me & Kam Loo Tsui

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:00 (13:00 AMS)

    Till the End & Jaime

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:15 (16:15 AMS)
    Munt 11

    Music for Black Pigeons

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:00 (10:00 AMS)

    Silent House

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:45 (15:45 AMS)

    Surprise Screening: Alis

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    11:45 (12:45 AMS)
    Munt 12

    From the Other Shore

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:45 (13:45 AMS)

    Merkel

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)

    Shorts: Workforce

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:30 (10:30 AMS)
    Munt 13

    Shangri-La, Paradise under Construction

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:30 (15:30 AMS)

    Cross Words

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:45 (10:45 AMS)

    A Country in a Corner & Malavoune Tango

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:00 (13:00 AMS)
    Eye: Cinema 1

    IDFA Junior: Middag

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:30 (13:30 AMS)

    Manifesto (Award Winner)

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:30 (16:30 AMS)

    IDFA Junior: Ochtend

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:30 (10:30 AMS)
    Eye: Cinema 2

    Between Father and Son

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:00 (10:00 AMS)

    De Humani Corporis Fabrica

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:00 (13:00 AMS)

    My Paper Life

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)
    Kriterion 1

    Burden of Dreams

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:30 (15:30 AMS)

    Apolonia, Apolonia (Award Winner)

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    11:00 (12:00 AMS)
    Rialto De Pijp: Bovenzaal

    Wildcat

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:30 (13:30 AMS)

    On Boys, Girls and the Veil

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    10:00 (11:00 AMS)

    Sisterhood

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:15 (16:15 AMS)
    Ketelhuis: Zaal 1

    Much Ado About Dying (Award Winner)

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:15 (16:15 AMS)

    Still Static & The Night My Brother Disappeared

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:15 (13:15 AMS)

    The Lost Souls of Syria

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:15 (10:15 AMS)
    ITA: Rabozaal

    Best of IDFA: Award Winners

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:00 (10:00 AMS)
    DeLaMar: Mary Dresselhuys Zaal

    Best of IDFA: Audience Favorites

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    08:30 (09:30 AMS)
    DeLaMar: Wim Sonneveld Zaal

    Best of IDFA: Award Winners

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:00 (10:00 AMS)
    De Balie: Grote Zaal

    A Symphony for a Common Man

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:30 (10:30 AMS)

    Blue Files

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:00 (13:00 AMS)

    The River Is Not a Border

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)
    Rialto VU: Zaal 4

    Wisdom Gone Wild

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:30 (13:30 AMS)

    Things I Could Never Tell My Mother

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:15 (16:15 AMS)

    The Last Dolphin King

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    09:30 (10:30 AMS)
    de Brakke Grond

    DocLab Exhibition: Nervous Systems

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    10:30 (11:30 AMS)
    de Brakke Grond: VR Gallery

    DocLab: VR Gallery

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    11:30 (12:30 AMS)

    DocLab: VR Gallery

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:30 (15:30 AMS)

    DocLab: VR Gallery

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:30 (16:30 AMS)

    DocLab: VR Gallery

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:30 (13:30 AMS)

    DocLab: VR Gallery

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    10:30 (11:30 AMS)

    DocLab: VR Gallery

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    13:30 (14:30 AMS)
    de Brakke Grond: Horizon

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:30 (13:30 AMS)

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:30 (15:30 AMS)

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    13:30 (14:30 AMS)

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    16:00 (17:00 AMS)

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    13:00 (14:00 AMS)

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:00 (15:00 AMS)

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    16:30 (17:30 AMS)

    Horizon

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:30 (16:30 AMS)
    de Brakke Grond: Steegzaal

    Wheelchair Accessible - Slumberland

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:00 (15:00 AMS)

    Wheelchair Accessible - Slumberland

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    16:00 (17:00 AMS)

    Wheelchair Accessible - In Pursuit of Repetitive Beats

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    13:00 (14:00 AMS)

    Wheelchair Accessible - In Pursuit of Repetitive Beats

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)
    Cinema De Vlugt

    Mothers ​+ Talk hosted by Female Economy & New Metropolis Nieuw West

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:00 (13:00 AMS)

    All You See

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)
    Arti: In Pursuit of Repetitive Beats

    In Pursuit of Repetitive Beats

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:30 (15:30 AMS)

    In Pursuit of Repetitive Beats

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    10:30 (11:30 AMS)

    In Pursuit of Repetitive Beats

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    13:30 (14:30 AMS)

    In Pursuit of Repetitive Beats

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    11:30 (12:30 AMS)

    In Pursuit of Repetitive Beats

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:30 (16:30 AMS)

    In Pursuit of Repetitive Beats

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    12:30 (13:30 AMS)
    Arti: Slumberland

    Slumberland

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    16:00 (17:00 AMS)

    Slumberland

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    14:00 (15:00 AMS)
    ITA: Grote Zaal

    ITA on Screen: La Reprise. Histoire(s) du théâtre (I)

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    19:00 (20:00 AMS)
    Tickets beschikbaar
    Stedelijk Museum

    Stedelijk x IDFA: Video Club with Ansuya Blom

    Toevoegen aan Favoriete VoorstellingenToevoegen aan Favoriete Voorstellingen
    15:00 (16:00 AMS)

    Deze website maakt gebruik van cookies.

    Door het gebruik van cookies kunnen wij meten hoe onze site wordt gebruikt, hoe deze nog verder kan worden verbeterd en om de inhoud van online advertentie uitingen te personaliseren.

    Lees
     hier alles over ons cookiebeleid. Indien je kiest voor weigeren, plaatsen we alleen functionele en analytische cookies